top of page

KURUMSAL

Sandino olarak, uyuduğu süreden daha fazlasını çalışma masasının başında oturarak geçiren, çok yorulan ama işini olabilecek en iyi şekilde yapmaktan vazgeçmeyen ofis çalışanları için varız. Sandino’yu tercih ederek bedeninize, işinize verdiğiniz kadar değer verin!


1990 yılında, işine değer veren ofis çalışanlarının ofis ortamlarına, ofis mobilyalarıyla, dayanıklılık ve rahatlık kazandırmak için Kayseri’de üretime başladık.

Misyonumuz

Ofis çalışanlarının, ofisin gücünü keşfederek başarıya ulaşmaları için dayanıklı ofis ürünleriyle çalışma ortamlarını yaratmak.

Vizyonumuz

Dünyadaki tüm ofis çalışanlarının verimliliğinin ve başarılarının destekçisi olmak.

REPLACE THIS SCREEN1111211171111111 copy.jpg

Küresel Piyasalarda Sandino Farkı

Kurulduğumuz günden bugüne, dünya çapında, ofis çalışanlarının beklentilerini en iyi anlayan ve bu bilinçle işinize odaklanmanıza olanak sağlayan ofis mobilyaları sunuyoruz. Başarıya giden yolda ofisinizin gücünü keşfetmeniz için çalışma ortamınızı hazırlayan Sandino'yla, dünyanın farklı noktalarına ofiste dayanıklılığı ve estetiği ulaştırıyoruz. 15'den fazla ülkeye ihracat yaparak son 5 yılda 100 binin üzerinde ofis mobilyası ürettik.

Ofisinizin Her Yerinde Sandino

Ofisinizin çalışma salonu, bekleme alanı, toplantı salonu, yönetici odaları, personel odaları gibi alanlarda dayanıklı ve rahat ürünlerimizle işinize değer katıyoruz. Dayanıklılık, ustalık, titizlik ve disiplin değerlerimiz, Sandino ve Sandino’nun paydaşlarını başarıya götürüyor. Sandino olarak, ürünlerimize verdiğimiz titizlik ve özeni, tüketicimize ve tüketicimizin beklentilerine göstermiş olduğu sonsuz değerden alıyoruz. 30 yıldır sektörde kazanmış olduğumuz tecrübelerle, ofis ortamında tüketicimizin ihtiyacına odaklı çalışmalarla, bilinçli sürdürülebilir tasarımlar oluşturuyoruz.

Sektöründe Tecrübeli Bir Marka

Çalışma masaları, çalışma sandalyeleri, ofis koltukları, berjerler, kafe sandalyeleri, bekleme koltukları, toplantı sandalyeleri gibi daha fazla ürünün üretimini gerçekleştirerek, sandalye ve koltuk ürünlerinin üretiminde kullandığımız poliüretan süngerleri Sanport markasıyla kendimiz üretiyoruz. Poliüretan sünger üretimiyle, otomotiv, izolasyon, ayakkabı, mobilya ve daha fazla sektöre hammadde tedarik ediyoruz.

1990 yılında Oymaağaç/Kayseri lokasyonunda kurulan fabrikasıyla sektörde yerini alan Sandino, 2010 yılında Mustafa Ok yönetiminde sektördeki yerini güçlendirdi. 2015 yılında uluslararası ticaret ilişkileriyle küresel marka olma vizyonunu güncelledi. Kayseri lokasyonunda bulunan 2 ayrı üretim tesisi ile Sandino; Hollanda, Almanya, İtalya, Fransa, Irak, Filistin, Azerbaycan, Libya başta olmak üzere 15’ten fazla ihracat noktası ile küresel marka olma vizyonuna sahiptir.

Sandino, 30 yıldır sektörde kazanmış olduğu tecrübeyle, ofis çalışanlarının ihtiyacına odaklı çalışmalarla bilinçli sürdürülebilir tasarımlar oluşturur. Verimliliğe, dayanıklılığa dayalı üretim teknikleri ve yöntemleri, daha yüksek standartlara ulaşmak için teknolojik değişmeler takip edilerek daha da gelişmektedir.

 

Küresel bir marka olmayı ilke edinen Sandino, ürünlerinin dayanıklı ve rahat üretim gerçekleştirmek için çalışır. Böylece ofis çalışanlarının beklentilerini karşılar. Teknoloji ve titizliğin ana çerçevesini oluşturduğu; kalite muayene, kalite güvence ve toplam kalite sistemleriyle kusursuzluk odaklı üretim gerçekleştirir. 

Rakamlarla Sandino

30.000

Yıllık Mobilya Üretim Kapasitesi

17

İhracat Noktası

10.000 m²

Üretim Alanı

140

Bayilik

Dayanıklılık

Titizlik

Disiplin

Ustalık

bottom of page